Naprawa prostowników


Mówiąc najprościej, prostownik umożliwia ładowanie akumulatorów – dzięki sprawnie działającemu prostownikowi możemy zmienić napięcie przemienne na napięcie stałe. Prostownik, jak każde urządzenie może jednak odmówić posłuszeństwa, co w takim przypadku? Pomoc fachowców jest niezbędna!

Specjalizujemy się również w naprawie prostowników. Zespół naszych fachowców szybko zdiagnozuje usterkę i usunie ją. Zadbamy o to, by prostownik sprawnie i bez najmniejszych problemów ładował akumulatory i w prawidłowy sposób regulował prąd.

Naprawiamy prostowniki wszystkich marek dostępnych na rynku. Zapraszamy do współpracy!

Tel. 519 133 502

Jakie prostowniki naprawiamy?

Prostownik 24V

prostownik do wózka widłowego 24v
Naprawiamy prostowniki przeznaczone do ładowania akumulatorów o napięciu 24 V, takie prostowniki przeznaczone są do pojazdów o większym silniku, na przykład do wózków widłowych, maszyn czyszczących czy maszyn rolniczych.

Prostownik 36V

prostownik do wózka widłowego 36v
Akumulatory o napięciu 36 V przeznaczone są do między innymi do maszyn czyszczących, wózków widłowych i rowerów elektrycznych. Naprawiamy również prostowniki przeznaczone do takich akumulatorów.

Prostownik 48V

prostownik do wózka widłowego 48v
Specjalizujemy się również w naprawie prostowników o napięciu 48 V, sprawnie usuniemy drobne, jak i poważne usterki. Akumulator 48 V przeznaczony jest typowo do zasilania wózka widłowego.

Prostownik 80V

prostownik do wózka widłowego 80v
Nasz zespół szybko zdiagnozuje stan prostownika o napięciu 80 V i zadba o to, by działał jak należy.

Profesjonalny serwis prostowników dla

Wózków widłowych

Sprawnie działający prostownik do wózka widłowego to priorytet, dzięki niemu nie narazimy się na przestoje w pracy. Od lat naprawiamy tego typu urządzenia.

Maszyn czyszczących

Naprawiamy prostowniki przeznaczone do maszyn małej trakcji, na przykład do maszyn czyszczących.

Podnośników

Podnośniki koszowe, platformowe stołowe umożliwiają wygodną i bezpieczną pracę nawet na sporych wysokościach, prostownik do takich maszyn nie może zawodzić.

Baterii trakcyjnych

Dobrze działający prostownik do baterii trakcyjnych to niezmiernie ważna kwestia. Zajmujemy się naprawą prostowników do baterii trakcyjnych o napięciu 24 V, 36 V, 48 V, 80V i innych.

Profesjonalny serwis prostowników dla

Specjaliści od naprawy prostowników

Naprawą prostowników i ładowarek zajmujemy się od wielu, wielu lat, serwisowaliśmy już prostowniki przeznaczone do ładowania maszyn i urządzeń w różnych dziedzinach przemysłu. Pracujemy nie tylko w Wielkopolsce, ale na terenie całej Polski.

Awaria prostownika przemysłowego powoduje niepotrzebne przerwy w pracy i opóźnienia, natomiast zakup nowego urządzenia naraża na spore koszty. W takim przypadku warto postawić na specjalistów, którzy zajmą się naprawą bądź regeneracją urządzenia.

Nasz zespół służy pomocą! Zajmiemy się diagnozą stanu prostownika i usunięciem wszelkiego typu usterek. Naprawiamy prostowniki przeznaczone do ładowania akumulatorów o różnym napięciu i przeznaczeniu.

Zapraszamy do współpracy!

Skuteczna naprawa

  • prostowniki Benning
  • prostowniki Hoppecke
  • prostowniki Hawker
  • prostowniki Exide
  • prostowniki Fronius
  • prostowniki Axima
  • prostowniki IEB
  • prostowniki innych marek

do akumulatorów kwasowych (PzS), żelowych (PzV), technologii AGM