Szanowni Państwo,
miło nam powitać Państwa w naszej firmie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z bogatym doświadczeniem w szeroko pojętej branży baterii trakcyjnych. Przez wiele lat pracy doskonale poznaliśmy potrzeby, oczekiwania i priorytety funkcjonujących w niej klientów. Efektem jest kompleksowa, zróżnicowana i dostosowana do różnorakich wymagań oferta. Znajdą w niej Państwo pełną gamę baterii trakcyjnych renomowanych i uznanych na rynku producentów, wysokiej jakości usługi serwisowe świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów oraz szerokie spektrum części zamiennych i akcesoriów do baterii i prostowników.

Oferujemy baterie oraz prostowniki do wózków Jungheinrich, Still, Linde, Toyota oraz pozostałych obecnych na rynku marek. Jeśli poszukujecie Państwo baterii lub prostownika do swojego wózka, to jesteście w odpowiednim miejscu – zapraszamy do kontaktu.
Dopełnieniem naszej oferty są usługi przeglądów i napraw baterii oraz części zamienne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i współpracy.

Zespół Trax Polska.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotną rolę w biznesie odgrywa niezawodność i to właśnie takie produkty i usługi oferujemy naszym klientom

Zapraszamy do współpracy!Zespół Trax Polska

akumulatory trakcyjne